کارگاه شماره یک تحلیل خواب: خواب ها چگونه با ما صحبت می کنند؟

این کارگاه تحلیل خواب، یک سخنرانی یک طرفه و خسته کننده از سمت ما، نخواهد بود. بلکه در این کارگاه ما و شما در کنار هم فعالانه تلاش می کنیم تا یک خواب را تحلیل کنیم. در روند تحلیل این خواب راجع به روش ها و تکنیک های تحلیل خواب به روش روانشناسی یونگ صحبت میکنیم.

.

این مهمترین کارگاهی است که ما برگزار خواهیم کرد. زیرا در این جلسه یک ساعت و نیمه ما راجع به مبانی اصلی تحلیل خوابها صحبت میکنیم. شما برای شرکت در هرکدام از کارگاههای آینده ما، نیاز به آموزش های این کارگاه خواهید داشت. پس این جلسه را از دست ندهید!

.

در این جلسه، در حین تحلیل یک خواب که به عنوان نمونه مورد بررسی قرار می گیرد، به سوال های زیر پاسخ داده می شود:

 • چگونه با خوابهایمان مواجهه شویم؟
 • تکنیک تحلیل قدم به قدم خواب به روش ماری لوییس ون فرنز: ساختار سه قسمتی
 • چرا خوابهای ما تلفیق عجیبی از اتفاقات روزمره زندگی مان هستند؟
 • چطور فضاها،خانه ها و اتاقهایی که در خواب می بینید را تحلیل کنید؟
 • اگر در خواب احساس می کنید که در خانه تان هستید، ولی آنحا با خانه واقعی تان فرق می کند، معنایش چیست؟
 • افراد غریبه ایکه در خوابتان می بینید نماد چه چیزی هستند؟ حضور آنها در خواب ما چه معنایی دارد؟
 • دیدن پسربچه در خواب به چه معناست؟
 • دیدن دختربچه در خواب به چه معناست؟
 • تجاوز به طور کلی در خواب به چه معناست؟

.

مکان:

محل برگزاری این ورکشاپ، خانه شماست. یا هرجایی که در آن احساس راحتی بیشتری کنید. این ورکشاپ به صورت آنلاین برگزار می شود. شما از هر شهر یا کشوری که در آن هستید، میتوانید در این ورکشاپ شرکت کنید! فقط کافیست یک آدرس ایمیل داشته باشید و دسترسی به اینترنت پرسرعت.

.

زمان:

یکشنبه ۱۷ تیرماه ۱۳۹۷

ساعت هفت و نیم عصر به مدت یکساعت و نیم

۷:۳۰ شب الی ۹ شب

.

هزینه:

۴۵ هزار تومان. اما…

ما اصلا دوست نداریم که هزینه مانعی برای آموزش و نشر علم باشه. به همین دلیل، تعداد زیادی تخفیف برای شما در نظر گرفته ایم به صورتی که شما بتوانید حتی با هزینه اندک ۱۰ هزار تومان در این ورکشاپ شرکت کنید!

تخفیف شماره یک: تخفیف پله ای

 • اگر شما تا ساعت دوازده شب سه شنبه ۲۹ خرداد ثبت نام کنید از تخفیف ۵۰% برخوردار خواهید شد. (معادل ۲۲ هزار و پانصد تومان)
 • اگر شما تا ساعت دوازده شب جمعه ۱ تیر ثبت نام کنید، هزینه ثبت نام شما تنها ۲۹ هزار تومان خواهد بود
 • اگر شما تا ساعت دوازده شب جمعه ۸ تیر ثبت نام کنید، هزینه ثبت نام شما تنها ۳۹ هزار تومان خواهد بود

.

تخفیف شماره دو: تخفیف معرفی

به ازای هر شخصی که شما برای ثبت نام به این ورکشاپ معرفی کنید، پنج هزار تومان تخفیف ثبت نام برای هر کدام از شما در نظر گرفته خواهد شد.

مثال: شما می خواهید روز دوشنبه ۲۸ خرداد ثبت نام کنید. دو تا از دوستانتان را هم معرفی کرده اید و آنها هم قصد ثبت نام دارند. توجه کنید برای اینکه شما از تخفیف معرفی برخوردار شوید، حتما حتما اول دوستان شما باید ثبت نام کنند و نام شما را به عنوان معرف در فرم ثبت نام ذکر کنند.

دوستان شما در تاریخ دوشنبه ۲۸ خرداد ثبت نام می کنند. آنها از دو تخفیف برخوردار می شوند: تخفیف پنجاه درصدی و تخفیف معرفی. بنابراین هزینه ثبت نام آنها ۱۷۵۰۰ خواهد بود (هفده هزار و پانصد تومان).

بعد از اینکه آنها ثبت نام کردند، شما ثبت نام می کنید و نام آنها را به عنوان کسانی که معرفی کردید می نویسید. شما چون دو نفر را معرفی کرده اید، تخفیف معرفی شما ۱۰ هزار تومان است. بنابراین هزینه ثبت نام شما ۱۲۵۰۰ خواهد بود (دوازده هزار و پانصد تومان)

.

چگونه ثبت نام کنیم؟

شما برای ثبت نام در ورکشاپ خواب و رویا حتما حتما به یک آدرس ایمیل نیاز دارید. نیازی نیست که این آدرس ایمیل شخصی شما باشد. می توانید از ایمیل دوستان یا اقوامتان استفاده کنید.

قدم اول: از لینک رو به رو فرم پیش ثبت نام را پر کنید: فرم پیش ثبت نام

قدم دوم: دکمه ارسال را بزنید تا فرم برای ما ارسال شود. به محض ارسال فرم، یک ایمیل اتوماتیک برای شما ارسال خواهد شد که نشان می دهد ما فرم پیش ثبت نام شما را دریافت کردیم. در این ایمیل اتوماتیک شماره کارت جهت واریز مبلغ برای شما نوشته شده است. توجه داشته باشید که این ایمیل اتوماتیک ممکن است به قسمت اسپم ایمیل شما برود. حتما اینباکس و اسپم را به طور کامل چک کنید.

قدم سوم: هزینه ورکشاپ را واریز کنید.

قدم چهارم: رسید ثبت نام را به این آدرس برای ما ایمیل کنید: khaboroya.info@gmail.com

توجه کنید که حتما رسید را به آدرس بالا برای ما ایمیل کنید. به ایمیل اتوماتیک ما پاسخ ندهید چون به دست ما نخواهد رسید!

قدم پنجم: ظرف بیست و چهار ساعت ایمیل تاییدیه ثبت نام از طرف ما دریافت خواهید کرد. در این ایمیل روش شرکت در ورکشاپ آنلاین با جزیئات برای شما شرح داده می شود.

.

برای شرکت در این ورکشاپ چه چیزهایی نیاز دارم؟

شما برای شرکت در این ورکشاپ نیاز به هیچ پیش زمینه آموزشی ندارید.

اما نیاز به اینترنت پر سرعت دارید! این ورکشاپ از طریق پلت فرم زوم (ZOOM) برگزار خواهد شد. لینک و آموزش استفاده از زوم پس از ثبت نام برای شما ارسال خواهد شد. شما می توانید هم از طریق کامپیوتر و هم از طریق گوشی موبایل در این ورکشاپ شرکت کنید.

.

انصراف از ورکشاپ

اگر در ورکشاپ ثبت نام کرده اید، اما بعدا برنامه تان تغییر کرد و امکان حضور نداشتید می توانید از ورکشاپ انصراف دهید. شما تا ساعت دوازده شب روز پنج شنبه چهارده تیر فرصت دارید که اعلام انصراف از ورکشاپ کنید و ما پول پرداختی شما را تمام و کمال به شما برخواهیم گرداند! بدون هیچ شرط و سوالی!

پس از ساعت دوازده شب روز پنج شنبه چهارده تیر، امکان بازگرداندن مبلغ شما را نداریم.

.

برای دوستان خارج از کشور

اگر تمایل به شرکت در ورکشاپ را دارید، اما امکان پرداخت هزینه از ایران را ندارید، با ما تماس بگیرید. ما راههایی دیگری برای پرداخت خارج از کشور برای شما در نظر گرفته ایم.

 

.

.

بی صبرانه مشتاق دیدار شما و صحبت با شما در این ورکشاپ هستیم!

9 پاسخ
 1. پگاه رنجبران
  پگاه رنجبران says:

  سلام وقتتون بخیر
  من خیلی دوست دارم در کارگاه شما شرکت کنم اما اینترنت پرسرعت ندارم و فکر نمیکنم تو ایران کسی اینترنت پرسرعت داشته باشه اگر کانال تشکیل میدادین توی تلگرام و درس ها رو بصورت ویس میزاشتین به نظرم بهتره از طرفی مطالب درسی با وجود قطع و وصل شدن مرتب اینترنت و اینکه خیلی ها فرصت آنلاین شدن در ساعت مورد نظر شما رو ندارن با این شرایط مطالب به درستی انتقال پیدا نمی کنه

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   سلام خانم پگاه عزیز. این کارگاه با کلاس درس تفاوت داره. آموزش به صورت پرسش و پاسخ و مشارکت همه دوستان انجام خواهد شد. بنابراین، حضور و ایجاد دیالوگ بین شرکت کنندگان و مدرس برای ما مهمه. برای اینکه مطمئن بشید آیا اینترنت شما پاسخگو هست یا نه می تونید با انجام یک ویدئو کال اینترنتی سرعت رو چک کنید. اگر شما قادر هستید با اپلیکیشن هایی مثل اسکایپ یا واتساپ یا ایمو تماس تصویری داشته باشید، اینترنتتون سرعت کافی برای شرکت در ورکشاپ ما رو داره.

   پاسخ دادن
 2. مریم
  مریم says:

  سلام
  بسیارعالی و ممنونم که این دوره رو برگزار میکنید.
  مشکل اینترنت پرسرعت هست که اغلب در ایران نداریم.
  ایکاش امکان تهیه وویس و یا فیلم این دوره از طریق تلگرام، وب سایت و…. وجود داشت. سپاس

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   سلام خانم مریم عزیز. ممنون از پیامتون. برای اینکه مطمئن بشید که اینترنت شما پاسخگو هست یا نه می تونید با انجام یک ویدئو کال اینترنتی سرعت رو چک کنید. اگر شما قادر هستید با اپلیکیشن هایی مثل اسکایپ یا واتساپ یا ایمو تماس تصویری داشته باشید، اینترنتتون سرعت کافی برای شرکت در ورکشاپ ما رو داره.

   پاسخ دادن
 3. لادن
  لادن says:

  سلام وقت تون بخیر خیلی عالیه ممنون
  فقط یه لطفی بکنید توی مهلت پله اول یه تجدیدنظری بکنید . امروز ایمیل دادید و همین امروز هم مهلت پله اول تموم میشه
  ممنون

  پاسخ دادن
 4. بیتا
  بیتا says:

  با سلام
  این امکان وجود داره که ثبت نام کنیم و بعدا فیلم یا ویس کامل کارگاه از طریق تلگرام یا طریق دیگری در اختیارمون قرار بگیره؟

  پاسخ دادن
 5. مرضیه
  مرضیه says:

  سلام
  لطفا روزهای دیگه ای رو هم برای برگزاری کارگاه درنظر بگیرید. ۱۸ تیرماه تعطیل هست و خیلی ها مسافرت هستند. خیلی دلم میخواد این کارگاه رو شرکت کنم ولی مسافر هستم و دسترسی به نت ندارم. لطفا روز دیگری رو هم برای برگزاری کارگاه معرفی کنید.

  پاسخ دادن
 6. نگین
  نگین says:

  سلام
  لطفا فیلم کامل کارگاه را بعد از اتمام آن برای فروش بگذارید تا کسانی که در آن زمان دسترسی به اینترنت نداشتند بتوانند از کارگاه استفاده کنند.
  ممنون

  پاسخ دادن
 7. نجلا
  نجلا says:

  سلام وقت بخیر بهتون تبریک میگم بابت پیج خوب و کارگاه عالی ای که قرار است برگزار شود ولی همانطوری که دوستان هم گفتن هم مشکل سرعت اینترنت هست و هم تازیخ برگزاری که شب تعطیلی است و خیلیا مسافرت هستند و بقیه هم شاید مهمان داشته باشند و باتوجه به مشکلات مالی در ایران انشالله تخفیفها زو بیشتر کنید. سپاسگزارم

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − شش =