حاملگی

تعبیرخواب حاملگی

تعبیرخواب حاملگی شما نماد جنبه ای از خودتان یا جنبه ای از زندگی شخصی تان است که در حال رشد و توسعه است. ممکن است آماده ی صحبت در مورد آن یا اقدام کردن در مورد آن نباشید.

تعبیرخواب حاملگی ممکن است بیانگر تولد یک ایده، جهت، پروژه یا هدف جدید باشد. تعبیرخواب اینکه شما نفهمیدید حامله بودید بیانگر این است که چیزی را انکار می کنید. شما تمایل دارید چیزها را تا زمانی که درست جلوی چشمتان ظاهر نشود انکار کنید و نادیده گیرید.

اگر در زندگی واقعی تلاش می کنید حامله شوید (برای حامله شدن اقدام می کنید)، خواب ممکن است تعبیر یک آرزو باشد. اگر تلاش نمی کنید که حامله شوید اما خواب میبینید که هستید پس، این نمادی از ترس از مسئولیت های جدید است.

تعبیرخواب اینکه شما حامله هستید و بچه ای مرده درون شکمتان دارید، بیانگر پروژه ایست که تلاش زیادی برایش کشیده اید و الان از هم پاشیده است و به آرامی رو به زوال است. هیچ چیز آنطور که پیش بینی کرده اید کار نمی کند.

تعبیرخواب حاملگی شخصی دیگر در خواب شما بیانگر این است که ارتباط نزدیک تری با این فرد تجربه می کنید.

برای تعبیرخواب بچه و نوزاد اینجا را ببینید.

برای تعبیرخواب زایمان اینجا را ببینید.

برای تعبیرخواب ازدواج اینجا را ببینید.

تعبیرخواب اینکه دوست دختر یا فرد مهم زندگی تان، از کس دیگری، حامله است، بیانگر این است که فرد مهم زندگی تان، به سمت جهتی متفاوت از چیزی که پیش بینی کردید حرکت می کند. احتمالا شما دو نفر دیگر اهداف مشترک با هم ندارید.

اگر شما واقعا حامله اید، تعبیرخواب حاملگی برای شما بیانگر نگرانی شما در مورد حاملگی است. اگر در سه ماهه ی اول حاملگی تان هستید، خواب های در مورد مخلوقات ریز، حیوانات ریز و پشمالو، گل ها، میوه ها و آب میبینید.

در سه ماهه ی دوم، تعبیرخواب حامگی، بازتابی از نگرانی در مورد مادر خوب بودن و نگرانی در مورد مشکلات احتمالی تولد بچه و زایمان می باشد. خواب های به دنیا آوردن یک بچه  غیر انسان، در طول این دوره بارداری رایج است.

نهایتا، در سه ماهه ی سوم، خواب ها شامل کارگری و زحمت کشیدن، مورد حمله واقع شدن یا اینکه چیزی برای بچه اتفاق می افتد می باشد. هرچقدر بچه ی شما تغییر می کند و بزرگ می شود، خواب های وال، فیل و دایناسور و دیگر حیوانات بزرگتر ممکن است در این مرحله از بارداری تان به سراغتان آید.

اگر حامله اید و خواب جنسیت بچه را می بینید، خواب بازتابی از تمایل بیداری شما در مورد جنسیت بچه است. طبیعی است که این دغدغه را داشته باشید که آیا پسر دارید یا دختر. در حقیقت وقتی دیگران می فهمند که شما حامله اید، می پرسند که پسر است یا دختر. شواهدی وجود ندارد که خواب می تواند جنسیت بچه را به شما بگوید.

تعبیرخواب اینکه تست بارداری می دهید بیانگر این است که وارد فاز جدیدی در زندگی تان می شوید (یک شغل، رابطه ی جدید و غیره). حس می کنید دارید امتحان می شوید که آیا برای این تغییرات آماده هستید یا خیر. ممکن است این خواب صرفا به معنای به نگرانی شما در مورد حامله شدن باشد.

برای مطالعه درباره یک سری خواب های بسیار رایج اینجا را ببیند. این صفحه شامل تعبیرخواب های زیر است:

تعبیرخواب مرگ

تعبیرخواب مار

تعبیرخواب سقوط

تعبیرخواب دندان

تعبیرخواب برهنگی

تعبیرخواب پرواز

تعبیرخواب امتحان

تعبیرخواب تعقیب شدن

تعبیرخواب خیانت

برای دیدن تعبیرخواب هر نمادی که در خوابتان دیدید به فرهنگ الفبایی کامل ما مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید